Mike CB750 Spratek

Mike Salek, z Calgary Alberta, Canad, je 32 let starý, a byl na koni, protože mu bylo deset, začínající na motokrosové motorky, než pohybující se na ulici kola, jízda na trati, dnech a na koni klikatých canyon silnice.po zakoupení toho, co nyní popisuje jako“ bezduchá “ kola, začal hledat kola, která byla vzácná nebo měla nějaký význam. Během let se nashromáždil malou sbírku kol a teď má ’05 Ducati 999R, a ’05 Honda RC51 SP2, ’96 Kawasaki ZX7RR N-1 a custom ’03 Ducati Monster 1000 a tento nádherný ’75 Honda CB750 – což je samozřejmě kole byli nejvíce zajímají. (Ačkoli RC51 a 999R mají své atrakce).Pro Mika měl CB750 duši, historii a charakter, který hledal, a aby získal vzhled Brat stylu, který chtěl, jediným způsobem bylo postavit kolo sám, a rozhodl se to udělat s omezeným rozpočtem pouhých $3000.Mike považuje za legrační, že kolo rozděluje názor tak silně-lidé ho buď milují, nebo nenávidí , ale to je součást kavárny / spratek/vlastní scény. Někteří motorkáři si to hned, ale jiní jen nemám ponětí, proč chceme, aby stroje, které jsou výzvou pro naše jezdecké dovednosti a představují více než nejrychlejší způsob, jak z A do B. Tento motocykl byl uveden před časem na Kolo EXIF, ale pořád jsme chtěli mít náš vlastní názor na postavu, s Mikem je vlastní fotky a jeho vlastní pohled Na Kole Kůlny.Mike snížila kolo 3 cm a napínací obruče s Firestones, že pro full-tuku Spratek vzhled, s pneumatiky-objímání shortied blatníku, malý 4-palcový světlometů, krátké potrubí a vše, co vyměnitelnými powdercoated nebo černým nátěrem.Štíhlý, plochým sedlem měl být tvořen, ale nosí lak na nádrži a sidepanels byla ponechána jako on ji našel, drsný a připraven, ale zachytit pocit z motocyklu původní éry.a Mikeův verdikt o tomto, nejvíce nízkém výkonu a low-tech všech jeho kol? „…zábavnější jízda než jakékoli jiné kolo, které vlastní“.A konečně – Gold flake víko a nevhodné jezdecké vybavení dokončit vzhled & pocit dokonalosti.