Sezon Central Mountain dobiega końca w rozgrywkach klasy okręgowej 5A

Po zdobyciu pierwszych punktów w meczu, Central Mountain zostało pokonane 35-6 w ostatnich trzech kwartałach. Wildcats obrócili piłkę sześciokrotnie w przegranej.

trener z Central Mountain Jim Renninger powiedział, że tego typu strata była rzadkością dla jego drużyny. Renninger był pod wrażeniem wysiłku, jaki jego zespół włożył w grę.

” tylko jeden z tych dni, Nie wiem co to było, może to my podróżowaliśmy do tej neutralnej strony. Nie stawialiśmy piłki na ziemi przez cały rok. Po prostu nie poszło po naszej myśli. Nie byliśmy zbyt ostrzy pod względem wykonania, fizycznie myślałem, że graliśmy naprawdę dobrze przeciwko drużynie takiej jak Hollidaysburg, która ma tyle broni – nie można odwrócić piłki-powiedział Renninger.

Złote Tygrysy dostały piłkę do rozpoczęcia gry. Ostatecznie to będzie krótka jazda, rozgrywający Hollidaysburga Bryce Martellaci wykrztusił się i został odzyskany przez Bena Garlicka z Central Mountain.

TIM WEIGHT/for the ExpressCentral Mountain players świętują po zdobyciu przyłożenia przeciwko Hollidaysburg w sobotę w meczu o mistrzostwo klasy 5a.

Central Mountain oddał piłkę z powrotem Złotym tygrysom na przechwytanie następnego posiadania. Rocco Grassi z hollidaysburga wskoczył przed podanie Bretta Gerlacha.

w pierwszych czterech minutach gry doszło do dwóch zwrotów.

Wildcats wymusiliby Punta i wykorzystali sześć minut jazdy, aby zdobyć pierwsze punkty. Micah Walizer uderzył go z pięciu metrów.

Złote Tygrysy odpowiedziały na następne posiadanie. Martellaci połączył się z Deshawnem Mossem na 46-jardowe przyłożenie.

Central Mountain jeszcze dwa razy obrócił piłkę (fumbles), aby zakończyć połowę. Martellaci rzucił drugie przyłożenie dnia, a w pierwszej połowie pozostało nieco ponad minutę. Starszy znalazł Rocco Grassi z 6 metrów na skosie. Grassi zakończył pierwszą połowę z solidną linią stat miał przechwycenie i odbiór przyłożenia.

Złote Tygrysy prowadzą 14-6 na koniec połowy.

aby rozpocząć drugą połowę, Hollidaysburg z powodzeniem podjął próbę rzutu onside. Złote Tygrysy rozpoczęły posiadanie po centralnej, górskiej stronie pola, ale jazda kończyła się na puncie.

Wildcats wpadli na dwa ze swoich kolejnych trzech posiadłości. Hollidaysburg wykorzystał obroty, dodając dwa kolejne przyłożenia do prowadzenia. Xander Bainey znalazł strefę końcową w biegu na 1 Jard, a Gage Shawley wtargnął z 14 jardów do Golden Tigers.

ostatnia kwarta meczu odbiła się na trzeciej. Była to historia zwrotów Central Mountain i przyłożeń Hollidaysburg.

Moss zdobył drugie przyłożenie w meczu na 18 jardów od rezerwowego rozgrywającego Hollidaysburga Jake ’ a Mcginnisa.

punktem kulminacyjnym drugiej połowy Central Mountain był pick-6. Junior defensywa lineman Anton Stratts wrócił przechwytywania na przyłożenie z nieco ponad 6 minut pozostały.

Hollidaysburg kontrolował resztę czwartej kwarty, aby zamknąć zwycięstwo 35-12 nad Wildcats.

pomimo przegranej i zakończenia sezonu, Renninger wie, że ten zespół zrobił w tym roku wielkie rzeczy dla przyszłości programu.

” jestem dumny z faktu, że myślę, że te dzieci zmieniły kulturę. Byli pozytywnie nastawieni, ciężko pracowali, ciężko pracowali poza sezonem. Walczyli w każdym meczu-powiedział Renninger-aż do tego roku nie jest tajemnicą, że sporo walczyliśmy, po prostu nie byliśmy przygotowani na ten moment z jakiegokolwiek powodu, miejmy nadzieję, że wyciągną z tego wnioski i będą coraz lepsi.

Renninger okazał uznanie, jeśli chodzi o możliwość konkurowania z zespołami wysokiej jakości, takimi jak Hollidaysburg. Wie, że ta drużyna ma przed sobą świetlaną przyszłość.

„wynik skończył się tak, jak się skończył, ale byliśmy w nim przez większość gry, obroty naprawdę nas bolały. Jeśli możesz konkurować z wysokiej jakości programami, takimi jak Jersey Shore i Hollidaysburg, powinieneś być pewny siebie z każdym, z kim grasz” – powiedział.

the Wildcats zakończyli wynikiem 4-4.