Casey Roderick azt kívánja, bárcsak 2019-es All-American Back lenne, izgatott a 2020-as verseny miatt

egy évvel később Casey Roderick azt szeretné, ha a 2019-es All-American 400 back utolsó körei lennének.

nem azért, mert úgy gondolja, hogy jobb döntéseket hozhatott volna a verseny megnyerésével kapcsolatban, hanem valójában nem volt versenyben, és elismeri, hogy ennek megfelelően kellett volna vezetnie.

Roderick 66 kört vezetett a verseny első felében, de három kört veszített az utolsó 100-on belüli üzemanyag-felvételi probléma miatt.

Az utolsó újraindítás idején Roderick hajthatatlan volt, hogy legrosszabb esetben csak egy körrel le kellett volna járnia a szerencsés kutyák és a lemondás miatt. Ennek eredményeként úgy döntött, hogy összekeveri a vezetőket Mason Mingus, Chandler Smith és Boris Jurkovic az utolsó 10 körben.Mingus vezetett a régebbi gumikon, és könnyű célpont volt, amíg Roderick el nem kezdett versenyezni, megelőzve Smith-t és Jurkovic-ot, miközben ők maguk próbálták megnyerni a versenyt. Ez két fronton problematikus volt: Roderick három körrel lejjebb volt, mindhárman garázda gyártási futóművet vezettek Mingus üldözésére egy kikötővárosi futóműben a Wauters Motorsports tábor alatt.

Mingus kitartott a verseny megnyerése mellett, annak ellenére, hogy az utolsó körben Roderick előzte meg, akinek sikerült kijelentenie, hogy a verseny végén övé a leggyorsabb autó, de azon az éjszakán hírnevének rovására.

összefoglaló és eredmények: 2019 All-American 400

Smith: “azt hiszem, azt kérdezi, mennyire csalódott vagyok. Nagyon csalódott vagyok, hogy egy garázda autó nem nyert egy másik garázda autó miatt, amikor egyikük képes volt nyerni. Az összes ember közül, nem gondoltam, hogy Casey ilyet tenne. Mástól vártam volna, de tőle soha. Régóta ismerem Casey-t. Ő az egyik jó barátom, vagy volt, mert az a tény, hogy éppen ezt tette, próbálom felfogni, hogy mit akart elérni.”

Jurkovic: “nem tetszik. Semmi oka nem volt rá. Nem számít, kié az autó” – mondta Jurkovic. “Nem szabad így versenyezned. Nem hiszem, hogy ezt kellene tenned, amikor a srácok a győzelemért versenyeznek.”Roderick azt mondta aznap este, hogy egyszerűen csak azt próbálta kijelenteni, hogy meg kellett volna nyernie a versenyt.

“úgy érzem, hogy az utolsó óvatosság után az első körben kellett volna lennem” – mondta Roderick. “Nem tudom, mi történt a toronyban. Nekünk kellett volna vezetnünk.”Roderick éppen elvesztette az útját A Ronnie Sanders Racinggel, másfél évvel később, amikor a Graham Trucking Racing eladta a felszerelését. A szezont azzal fejezte be Donnie Wilson Motorsports, lehetővé téve számára, hogy azon a nyáron bezáruljon a déli szuper sorozat bajnokságán.

egy évvel később Roderick visszatér Nashville-be saját autójával, és azt kívánja, bárcsak más döntéseket hozott volna tavaly novemberben. Azonban, még mindig hajthatatlan, hogy egyszerűen megpróbált pontot tenni az értékéről, miután két év alatt két helyet veszített.”telefonáltam a verseny után” – mondta Roderick szombat este, miután kvalifikálta magát a 2020-as All-American versenyre. “Csak elmagyaráztam a dolgok oldalát azoknak, akiket ez érintett. Nézd meg, hogyan zajlott a verseny. Küzdöttem a versenyemért, és próbáltam visszakerülni az élre.

“de amikor eldobták a fehér zászlót, le kellett volna állnom, és hagynom kellett volna a vezetőket versenyezni. De nem tettem, és folytattam. Most már nem vonhatom vissza. Csak jött a frusztráció, hogy hogyan ment ez a verseny. Nincs mit bizonyítanom. Akkor így kellett volna néznem, de a pillanatban voltam. Mindannyiunknak vannak olyan pillanatai, amikor hagyjuk, hogy a frusztrációnk eljusson hozzánk, és ez az enyém volt.”

” azt mondtam neki, “ez bármi”, de ne hagyjuk, hogy ez újra megtörténjen ” – mondta Smith. “Ha a cipő a másik lábon lenne, soha nem tettem volna ezt Casey Roderickkel. Sokat felnézek rá. Sokat tanultam tőle, és mindenkitől a terepen, nem számítottam rá, hogy ez tőle származik.”

kezdő felállás: a 2020-as All-American 400 kvalifikációs összefoglalója

a 2019-es incidens mögött Roderick visszatért a Music Citybe azzal a szándékkal, hogy kiűzze a múlt nagy versenydémonjait.”határozottan megvertük az autót tavaly” – mondta Roderick. “Ez csak egy hiba volt. Megesik, de mindig úgy tűnik, hogy ez történik velem ezeken a nagy versenyeken, és mindig felzárkózom.

” remélhetőleg meg tudjuk akadályozni, hogy ezek a hibák holnap megtörténjenek. Tavaly nagyon jó autónk volt, és idén is elégedett vagyok ezzel, és azt hiszem, egyik napról a másikra átgondoljuk, és azt hiszem, még jobb lesz.”a hetedik helyen indul Kodie Conner, Carson Hocevar, Smith, Derek Thorn, Willie Allen és Bubba Pollard mögött. Majdnem ott akar lenni, ahol vasárnap 300 kört szeretne megtenni.

“nagyon jól érzem magam” – mondta Roderick. “Nagy hibát követtem el az időmérőn. Több tapadásom volt, mint gondoltam, és túl könnyen kerültem a sarokba. Ez lehetővé tette számomra, hogy nagyon gyorsan a gázpedálhoz érjek, de túl korai volt ahhoz, hogy ez a pálya milyen, és a 4-es kanyarban mosakodtam, és le kellett szállnom a gázról. Szóval az, hogy még mindig hetedik vagyok, és ilyen nagyot kell emelnem, nagyon jól érzem magam holnapra.”

ha tetszik, amit itt olvasol, légy rövid pálya jelenet Patreon és támogasd a rövid pálya újságírást!