Boris Franz Becker-ről

Boris Becker egy korábbi világ #1 teniszező az ATP rangsor szerint. Boris hatszoros Grand Slam egyéni cím győztes. Boris az olimpián párosban aranyérmet, egyesben bronzot is nyert.

Becker 17 éves korában nyomot hagyott magának, amikor megnyerte a férfi egyes címet Wimbledonban, így a legfiatalabb ember lett, aki elnyerte a címet. Boris számos más bajnokságot nyert, amelyek 3 ATP Masters World Tour döntőt tartalmaznak. A második Ivan Lendl, aki kilenc meccset játszott. Megnyerte a WCT döntőjét és egy Grand Slam Kupát is. Boris öt Masters 1000 series címet nyert, és nyolc bajnoki sorozatot is nyert. Boris a tenisz magazin szerint a 18. helyen állt a 40 legnagyobb teniszező listáján.Borisz November 22-én született 1967-ben Leimenben, Nyugat-Németországban. Elvira egyetlen fia, a volt Csehszlovákiában nevelkedett. Boris apja, Karl-Heinz építész volt, és megalapította a teniszközpontot Leimenben. Boris maga ment a klubba edzésre.

Borist gyakran “Boom Boom” – ként ismerték a játék napjaiban, mert erőteljes szervái és erőütései voltak. De fantasztikus nettó játékos is volt, ezért sikerült három wimbledoni címet megnyernie. Ismert volt a sportosságáról és a búvárröplabda védjegyéről.Borisz felesége Barbara Feltus. Boris meztelenül pózolt feleségével a házasság előtt egy magazin számára. A képet az apja készítette. Boris később egy szexbotrányba is belekeveredett, ami szülést okozott. Azt mondja, ellopták a spermáját.