Labdarúgás: Cherokee Trail, Eaglecrest és Regis jezsuita hogy utószezonban

Senior hátvéd Khalil Howard, balra, és az Eaglecrest labdarúgó csapat fejek a Class 5A állami rájátszás a No.5 összesített mag. A Raptors (4-1) a 4.számú Pomonával néz szembe a nyitó forduló versenyén. (Fotó: Courtney Oakes / Sentinel Colorado)

AURORA | hat Aurora-környéki futballprogram döntött úgy, hogy ősszel focizik, és felük kvalifikálta magát a Nyolccsapatos 5a osztályú állami rájátszási pályára, amelyet vasárnap adott ki a Colorado High School Activities Association.

négy elem kombinációja — Értékelés százalékos Index, CHSAANow.com edzők Poll, Packard ranglisták és MaxPreps ranglisták-bement CHSAA vetés index és Cherokee Trail, Eaglecrest és Regis jezsuita minden végül az első nyolc helyen szükséges, hogy a rájátszásba, amelyek fele annyi helyen áll rendelkezésre ebben a szezonban, mint az előző évben.

az Eaglecrest (4-1) a legmagasabb kiemelt Csapat Az Aurora-area selejtezők között az 5.helyen, amelyet a 4-2 Cherokee Trail (7. szám) és az 5-1 Regis jezsuita (8. szám) követ.

az indexben a Raiders a hetedik, a Cougars pedig a nyolcadik helyen végzett, de a zárójelben cserélték őket, hogy elkerüljék a Cougars Centennial League csapat Cherry Creek, a legjobb mag, a nyitó fordulóban.

időpontok, időpontok és helyszínek az összes nyitó forduló játékához — a tervek szerint november. 19-21-véglegesítve lesz. A Cherry Creek atlétikai igazgatója, Jason Wilkins tweetje alapján a Bruins a Regis jezsuita házigazdája lesz 4 órakor.november 20.

A három Aurora-területi selejtező közül kettő szombaton akcióban volt: Az Eaglecrest kijött a karanténból, amely kizárta a hétből 5 verseny, és a szezon első veszteségét a Cherry Creek kezén szenvedte el a Centennial League play-ben, míg Regis jezsuita drámai Déli bajnoki versenyt nyert Pine Creekkel az idősebb Jaden Ohlsen utolsó másodperces mezőnygólján.

Cherokee Trail nyerte a negyedik egyenes játék egy shutout Centennial League győzelem ellen Overland péntek este Stutler Bowl.

Courtney Oakes a Colorado Sentinel Sportszerkesztője. Érje el őt a 303-750-7555 telefonszámon vagy a Twitteren: @aurorasports. IG: Sentinel Prep Sports

2020 CLASS 5A STATE FOOTBALL PLAYOFFS

First round (Nov. 19-21, times/locations TBA)

Game 1: NO. 8 REGIS JESUIT (5-1) at No. 1 Cherry Creek (6-0), Nov. 20, 4 p.m.

Game 2: NO. 5 EAGLECREST (4-1) vs. No. 4 Pomona (6-0)

Game 3: NO. 7 CHEROKEE TRAIL (4-2) at No. 2 Valor Christian (5-0), Nov. 19, 6 p.m.

Game 4: No. 6 Fairview (6-0) at No. 3 legenda (6-0)