Atlanta Falcons: 3 merész jóslat a 13. héten a szentek ellen

NFL Egyenruha 2020

(fotó: Jonathan Bachman/Getty Images)

Atlanta Falcons merész jóslatok a 13.hét mérkőzésére a rivális Saints-szel.

a 2020-as NFL-szezonban már az Atlanta Falcons számára a Falcons abban reménykedik, hogy továbbra is az év fényes szakaszán halad az utolsó maroknyi alapszakasz-versenyen.

miután az évet összességében 0-5-ről kezdte, az Atlanta azóta az utolsó hat meccséből négyet megnyert, és arra törekszik, hogy folytassa ezt a győzelmi sorozatot, amikor három héten belül másodszor harcol az NFC South ellenféllel.

a sólymok otthon maradnak, amikor vasárnap délután a Foxon fogadják a New Orleans Saints-t Atlantában. A két csapat utoljára a 11.héten játszott New Orleans-ban, a szentek 24-9-es győzelemmel távoztak az első versenyen.

Atlanta jön vasárnap Heti 13 matchup miután levette a Las Vegas Raiders egy héttel ezelőtt mögött domináns 43-6 blowout győzelem Atlanta. Ezen a versenyen a Falcons Korán kiugrott, és nem nézett vissza.

Atlanta nyitotta meg a játékot Las Vegas az első félidőben 16-3-as előnnyel. A Falcons, akik a győzelemmel 4-7-re javultak, az út hátralévő részében 27-3-ra felülmúlta a Raiders-t, hogy kihúzza a 37 pontos győzelmet.

a mezőny másik oldalán a 13.héten Atlanta egy New Orleans-i csapatot vesz fel, amely 9-2-es összrekorddal lép be a játékba, hogy az NFC South division tetején üljön.

A szentek nemrégiben 31-3-ra fújták ki a Denver Broncos-t a 12.héten a Denveri úton, zsinórban kilencre meghosszabbítva győzelmi sorozatukat, öt alapszakasz-meccs maradt hátra. Ebben a legutóbbi győzelemben New Orleans A nyitó félidőben 17-0-ra felülmúlta a Denveret,miközben a második félidőben 14-3-as előnnyel vezetett a győzelemhez.

mielőtt a Falcons és a Saints megküzdene a 2020-as szezon második és utolsó idejéért, vessünk egy pillantást három merész jóslatra, amelyek a divíziós leszámolásban fognak bekövetkezni.

A Saints defense ismét kordában tartja a Falcons-t

az első dolog, ami az Atlanta és New Orleans közötti második és utolsó mérkőzésen kerül megrendezésre a 2020-as alapszakaszban, az lesz, hogy a Saints defense ismét képes lesz a Falcons támadását kordában tartani a 13.héten.

Atlanta ismét tartalmazza az egyik legjobb támadó egységek az NFL-ben ebben az évben, által vezetett hátvéd Matt Ryan és a passing attack. Legutóbb a héten 12 blowout győzelem, a Falcons felrobbant egy szezonban-a legtöbb 43 pont ellen a Raiders útban egy 37 pontos győzelem otthon.

a 13.héten Atlanta átlagosan 26,8 pontot szerez versenyenként, ami a 11. helyet foglalja el az NFL-ben. A Falcons a bajnokság 12.rangsorolt támadását is birtokolja, az elhaladó támadás a hatodik, a run game pedig a 24. helyet foglalja el.

sajnos Atlanta, hogy küzdött New Orleans ellen, amikor a pontozási a labdát, a Falcons felvétel mindössze kilenc pontot a szentek ellen a héten 11 veszteség New Orleans. Atlanta mindössze kilenc ponttal fejezte be ezt a játékot, összesen 248 yardon a labda támadó oldalán.

A szentek a 13.héten lépnek be az NFL legmagasabb rangú védekezésével, átlagosan 20,5 pontot adva az ellentétes bűncselekményeknek az év ezen pontjáig, amely a bajnokság negyedik legjobbja.

a második és utolsó játék között a két osztály ellenfelek vasárnap délután Atlanta, a Falcons támadás ismét küzdenek egy remek Saints védelem, amely már Atlanta száma eddig ebben a szezonban.