A reggel után összefoglaló: Boston Celtics nyerni thriller nyitó este

A Boston Celtics nyert egy klasszikus játék nyitó este ellen Milwaukee Bucks. Nézzük meg, hogyan jöttek ki a győzelemmel.

a Boston Celtics nyolc másodperccel maradt le a Milwaukee Bucks ellen. Írja csillag Jayson Tatum, aki nem hívja bank… hívta GAME.

Az All-Star eltalálta a tengelykapcsolót három felett Giannis Antetokounmpo 0,4 másodperc van hátra, így a Milwaukee edzője Mike Budenholzer hogy dolgozzon ki egy játékot.

új kiegészítés Jrue Holiday feldobott egy passzt Antetokounmpo számára, hogy becsússzon, Tristan Thompsont pedig szabálytalanságra szólították fel annak ellenére, hogy nem került jelentős kapcsolatba az uralkodó MVP-vel.

ezzel Giannis két szabaddobásra a vonalhoz küldte a játékot.

a charity stripe 72 százalékos lövője végül az első lett, a másodikat pedig rövidre hagyta, így a Boston Celtics 122-121-es győzelmet aratott a nyitó estén.

Tatum 30 ponttal zárta az estét 12-28-as lövéssel és hét lepattanóval.

küzd, hogy befejezze a festék felett taller Bucks védők, a csatár végül lövés 6-13 a belvárosból, az ő 13 kísérletek, hogy a karrier-magas.

Kemba Walker nélkül a belátható jövőben, Gordon Hayward pedig most Charlotte-ban, mind Tatumnak, mind Jaylen Brownnak át kell vennie a támadó terhelést Stevens edző számára.

a Cs több szettet futott Tatummal a pick-and-rollban, akár labdakezelőként, akár szűrőként. Mind ő, mind Brown többször nyitva állt a pick-and-pop mellett, javítva lövésválasztásukat az elszigetelési kísérletekhez képest.

a labda kevésbé elbűvölő oldalán JT továbbra is bemutatta lenyűgöző segítő védekezését, hatékony a Milwaukee drive-and-kick támadása ellen.Brown volt a legjobb játékos a pályán ma este, és tartotta a Boston Celtics a játék.

38 perc alatt a 24 éves 33 pontot szerzett 13-24-es lövésnél, öt lepattanót megragadott, és négy asszisztot kapott. Többször is eljutott a könyökig a képernyőkről, és könnyedén leeresztette őket, 10-16-ra az ív belsejéből.

egyre több ismétlést, mint a pick-and-roll labda handler, Brown javította ravaszság, elhaladó képesség, és befejező.

az ötödéves férfi még tavaly sem tudott ilyen típusú játékokat játszani, és óriási fejlődésen ment keresztül, hogy hatékony második csillag legyen egy bajnoki versenyben. Az első félidő utolsó 2:32-Ben 10 pontot szerzett, így a Celtics ötpontos vezetést szerzett a félidőben.

védekezésben képes volt tartani a kapcsolókat Giannis és Khris Middleton ellen, és sokkal elkötelezettebbnek tűnt, mint valaha.

néha túl lelkes volt a védekező végén, folytatta a szivattyú hamisítványok ugrását, ami könnyű pontokat eredményezhet az ellenzéktől. Ezzel együtt, az átmeneti védekezésben megverték, miután az első félidőben hiányzott egy lövés, ami valószínűleg nem fog megismétlődni.

a Bucksnak csak az első félidőben 16 gyorsbillentyű-pontja volt.

Jeff Teague vezette a második egységet, folytatva az előszezon sikerét. 19 ponttal és négy gólpasszal fejezte be, miközben 7-15-öt lőtt a pályáról, és tökéletes 4-4-et mélyről. Eddig a Celtics egyenruhájában mind a kilenc 3 pontos kísérletét eltalálta.

Teague mérete miatt mindig felelősséggel tartozik a védelemben, de illik egy játékkészítő tartalék pontőr formájához, amely saját lövést hozhat létre. A p&r-en kívül és elszigetelten is képes volt vezetni a peremig, megverte a szegény Bucks védőket, mint például Donte DiVincenzo és Pat Connaughton.

ő és Tristan Thompson kombinációja veterán vezetést ad a második egységben, amit ez a fiatal Boston Celtics csapat az évek során hiányzott a rájátszásba.

a fent említett Thompson nemcsak elérhető volt, miután nem látott előszezonbeli akciót, hanem Daniel Theis mellett indult.

A TT 12 ponttal és nyolc lepattanóval (négy támadással) végzett, és Giannis Antetokounmpo őrzésének nehéz feladatát kapta.

elég jól tudta mozgatni a lábát ahhoz, hogy a legtöbb helyzetben Giannis előtt maradjon. A negyedikig az uralkodó MVP — t nagyrészt ellenőrzés alatt tartották, más Bucks-ra támaszkodva, hogy pontokat hozzon létre az íven túlról-ezt mondva, még mindig 35 és 13 lepattanóval végzett, miután felrobbant az utolsó negyedben.

Thompson nagyobb méretet biztosít belül, ami több Második esély pontot eredményez. Bostonnak már jó ideje nem volt olyan támadó lepattanója, mint Thompsonnak.

Daniel Theis jól játszott, kinyújtotta a padlót két hármas ütésével, és három assziszttal találta meg a nyitott lövőket. Mindig is alulértékelt passzoló volt a kulcs tetejéről, és keresse meg a Celticset, hogy Kemba nélkül inkább a kezébe tegye a labdát.

Stevens edző választása, hogy mind Thompson, mind Theis induljon, lehetővé tette Robert Williams számára, hogy tartalék center perceket is kapjon, játékidőt adva mind a három C nagynak.Williams és Grant Williams 27 perc alatt hét pontot szerzett, és elfogadható védekezést játszott anélkül, hogy túl sok hibát követett volna el.

Semi Ojeleye-nek volt a legnagyobb perc-részvételi aránya tisztességes idő alatt, 19 perc alatt öt pontot szerzett egy csapat számára – magas + / – +20.Ojeleye mindig jól játszik a Bucks ellen, amely a rájátszás sorozatába nyúlik vissza az újonc évében, mivel mérete és ereje miatt jól illeszkedik Giannis ellen. A támadó oldalon azonban hármat ütött, egy eurostep and-one-val vezetett egy fastbreak-et, sőt egy kinézet nélküli passzt is kidobott.

a Boston Celtics rajongói által a Semi iránt támasztott alacsony elvárásokhoz képest ez kellemes meglepetés volt az év első meccsén.

Marcus Smart azt mondta, hogy az új évhez vezető lövésválasztására összpontosít, és ez sokkal kevesebb lövést eredményezett a védekező specialistától.

csak három ponttal végzett három lövésnél, arra összpontosított, hogy megtalálja a nyitott lövőket a kerületen, ami egy csapat magas hét gólpasszához vezetett. A védekező végén három vádat emelt Giannis ellen, a szupersztárt korábban rossz bajba sodorta, mint remélte.csapatként a Boston 18-40-et lőtt a belvárosból (45 százalék) és 48-101-et (47,5 százalék) a pályáról. Ezenkívül csak hat forgalmuk volt a Milwaukee 16-hoz képest, ami mindig nagy esélyt ad a csapatnak a játék megnyerésére.

a Boston Celtics 17 pontos előnnyel ment a negyedik negyedbe, és látta, hogy ez az előny csak a negyed felénél csúszik el, és végül győzelemre kellett küzdeniük.

Ez egy aggasztó tendencia, amely úgy tűnt, hogy átviszi a buborékot, de mindaddig, amíg megkapják a győzelmet, semmi sem számít… igaz?

a Bucks számára Middleton lenyűgöző stat-sorral rendelkezett, 27 ponttal, 14 lepattanóval és nyolc gólpasszal a jó hatékonyság érdekében, de ő, Giannis és Jrue Holiday 25-e nem volt elég ahhoz, hogy legyőzze a shamrocks-ot.

a Boston Celtics elektromos nyitómeccset nyert abban a reményben, hogy ez az új NBA-szezonban várható dolgok jele lehet.