Ráno po rekapitulaci: Boston Celtics vyhrát thriller na premiéře

Boston Celtics vyhrál klasickou hru na premiéře proti Milwaukee Bucks. Podívejme se, jak vyšli s vítězstvím.

Boston Celtics se s odstupem osmi sekund ocitli na jedné příčce Milwaukee Bucks. Vstupte do hvězdy Jayson Tatum, který nezavolal bank … zavolal GAME.

All-Star hit spojka tři nad Giannis Antetokounmpo s 0,4 sekundy zbývající, takže Milwaukee trenér Mike Budenholzer vypracovat hrát.

Nový přírůstek Jrue Holiday mrsknul se projít pro Antetokounmpo tip, a Tristan Thompson byl povolán za faul i přes ne dělat značné kontaktu s panující MVP.

to poslalo Giannise na čáru pro dva trestné hody, které vyrovnaly hru.

72 procent střelec z charity stripe, on skončil dělat první a druhý krátký, dávat Boston Celtics 122-121 vítězství na premiéře.

Tatum zakončil noc 30 body za střelbu 12-28 a sedm doskoků.

Snaží dokončit v barvě přes vyšší Dolarů obránci, útočník skončil natáčení 6-13 od centra města, s jeho 13 pokusů kariéru-vysoký.

bez Kemby Walkera v dohledné budoucnosti a Gordona Haywarda nyní v Charlotte budou muset Tatum i Jaylen Brown nést útočnou zátěž pro trenéra Stevense.

Cs běžel více sad s Tatumem v pick-and-roll, buď jako manipulátor s míčem nebo screener. On i Brown byli opakovaně otevřeni z pick-and-popu, zlepšení jejich výběru střel ve srovnání s pokusy o izolaci.

na méně okouzlující straně míče JT nadále předváděl svou působivou pomocnou obranu, účinnou proti útoku Milwaukee drive-and-kick.

Brown byl dnes nejlepším hráčem na hřišti a udržel Boston Celtics ve hře.

během 38 minut zaznamenal 24letý hráč 33 bodů při střelbě 13-24, chytil pět doskoků a měl čtyři asistence. Opakovaně se dostal k lokti z obrazovek a snadno je vyčerpal, přičemž z oblouku šel 10-16.

získání více opakování jako pick-and-roll míč psovod, Brown zlepšil jeho zručnost, předávání schopnosti, a dokončovací práce.pětadvacetiletý muž nedokázal tyto typy her zvládnout ani loni a nesmírně se zlepšil, aby se stal efektivní druhou hvězdou na šampionátu. Za posledních 2: 32 prvního poločasu nastřílel 10 bodů, čímž Celtics v poločase získali pětibodový náskok.

v obraně se dokázal postavit proti Giannisovi a Khrisu Middletonovi a zdálo se, že je angažovanější než kdy jindy.

někdy byl příliš dychtivý v defenzivě a pokračoval ve skoku na falešné pumpy, které mohou vést k snadným bodům opozice. Spolu s tím, on byl poražen v přechodové obraně poté, co v první polovině chyběl výstřel, něco, co se pravděpodobně nebude opakovat.jen za první poločas měli Bucks 16 rychlých bodů.

Jeff Teague vedl druhý celek a pokračoval ve svém předsezónním úspěchu. Skončil s 19 body a čtyřmi asistencemi při střelbě 7-15 z pole a perfektním 4-4 z hloubky. Zatím v uniformě Celtics trefil všech devět svých 3bodových pokusů.

Teague bude vždy přítěží v obraně kvůli své velikosti, ale hodí se do formy záložního rozehrávače, který si může vytvořit vlastní střelu. Byl schopen jet na ráfek jak z p&r, tak izolovaně, když porazil chudé obránce Bucks, jako jsou Donte DiVincenzo a Pat Connaughton.

kombinace něj a Tristana Thompsona dává veteránovi vedení na druhém celku, což tomuto mladému týmu Boston Celtics v průběhu let chybělo v play-off.

výše uvedený Thompson byl k dispozici nejen poté, co neviděl žádnou předsezónní akci, ale začal spolu s Danielem Theisem.

TT skončil s 12 body a osmi doskoky (čtyři útočné), a byl přidělen nelehký úkol střežit Giannis Antetokounmpo.

byl schopen pohybovat nohama dostatečně dobře, aby se ve většině situací držel před Giannisem. Až do čtvrté, panující MVP byl držen v šachu pro nejvíce část, se spoléhat na ostatní Babek vytvořit body z mimo oblouku — tím, že ještě skončil s 35 a 13 doskoků poté, co explodující v posledním čtvrtletí.

Thompson poskytuje větší velikost uvnitř, což vede k více bodům druhé šance. Boston už delší dobu neměl ofenzivního doskoka jako Thompson.

Daniel Theis hrál dobře, protáhl podlahu tím, že trefil dvě trojky a našel otevřené střelce se třemi asistencemi. Vždycky byl podceňovaný přihrávač z horní části klíče, a podívejte se na Celtics dát míč do svých rukou více bez Kemba.

volba trenéra Stevense začít Thompsona i Theise umožnila Robertu Williamsovi získat také záložní minuty, což dalo hrací čas všem třem bigům C.

Williams a Grant Williams kombinované sedm bodů za 27 minut, hraje přijatelné obrany, aniž by příliš mnoho chyb.

Semi Ojeleye měl jeho největší minut-účast na slušné množství času, bodování pět bodů za 19 minut pro tým-vysoká + / – +20.

Ojeleye vždy hraje dobře proti Bucks se datuje do jejich playoff série během jeho nováček roku, jak se mu hodí dobře proti Giannis vzhledem k jeho velikosti a síle. Na útočné straně, nicméně, on hit tři, vedl fastbreak s eurostep a-one, a dokonce i vyhodil, ne-look přihrávka.

ve srovnání s nízkými očekáváními stanovenými fanoušky Boston Celtics pro semifinále to bylo příjemné překvapení v prvním zápase roku.

Marcus Smart řekl, že by důraz na jeho výběr výstřel vedoucí do nového roku, a to vedlo k hodně méně snímků z defenzivní specialista.

pouze se třemi body na tři střely se soustředil na Nalezení Otevřených střelců na perimetru, což vedlo k týmovému vysokému sedmi asistencím. Na obranném konci, vytáhl tři obvinění na Giannise, dostat superstar do faul problémy dříve, než doufal.

Jako tým, Boston výstřel 18-40 od centra města (45 procent) a 48-101 (47,5 procenta) z pole. Navíc měli jen šest obratů ve srovnání s 16 Milwaukee, což vždy dává týmu velkou šanci vyhrát hru.

Boston Celtics šli do čtvrté čtvrtiny s náskokem 17 bodů a viděli, že tato výhoda sklouzla jen v polovině čtvrtiny, s tím, že se museli probojovat k vítězství.

je to znepokojivý trend, který se zdálo, že se přenáší z bubliny, ale pokud získají výhru, na ničem z toho nezáleží … že?

Pro Bucks Middleton měl impozantní stat line 27 bodů, 14 doskoků a osm asistencí na dobrou účinnost, ale on, Giannis, a Jrue Holiday 25 nebylo dost porazit jetele.

Boston Celtics vyhrál elektrický úvodní zápas v tom, co doufá, že bude znamením věcí, které přijdou v této nové sezóně NBA.