Je tam Jeden Skvělý Důvod, aby Závod Velbloudů Pomocí Robota Žokejů

Ve Velbloudí Závody, Robot Žokejové Jsou Normou Newsy

V Velbloudí Závody, Robot Žokejové Jsou Normou Newsy

Roboti jsou již eliminuje lidský dotek od pokladní boxy, tovární podlahy a fast-food restaurací. Zdá se, že někteří inženýři a závodní fanoušci na Středním východě také chtějí nechat práci závodních velbloudů na strojích.

na Hlavu, aby některé ze závodních tratí mimo Abu Dhabi, Wadi Run nebo Al Ain a nenajdete člověka tažných velbloudi, že cval kolem velkého oválu. Zvířata průměrné rychlosti asi 25 mph (40 km / h) během závodu, a místo toho jsou „obsazena“ malé, 6-lb (2.7 kg) roboty. Dálkový ovládání stroje jsou dodávány s jejich vlastní provizorní závodní dresy a velbloud biče, a jejich provozovatelé příkaz bot žokejů z auta, které vír kolem vedle trati během závodu.

To určitě zní jako hodně práce – a pravděpodobně nějakou vážnou dopravní zácpy – zvlášť, když skutečné živé lidi byly závodní velbloudi po staletí. Ale zatímco globální vzpoura strojů je často odsuzoval jako lidský prvek z široké škály život, tentokrát přepínač do polohy robotů v místech, jako je Jordánsko a Kuvajt se zdá být dobrá věc.

eliminuje to, co bylo běžnou praxí používání dětské otrocké práce k závodním velbloudům, kde byly děti zvyklé na žokejské velbloudy kvůli jejich malé velikosti. Praxe byla zakázána ve Spojených Arabských Emirátech v roce 2005, například, a přesuňte do robota žokejů pomáhá zajistit, že je to věc z minulosti.

Plná Šířka

Plná Šířka

velbloud pobídl dálkově ovládaný robot žokej překročí cílovou čáru v camel race v Kuwait City, Kuvajt.