Kategorie: IFBB Bikini fitness

SOCIÁLNÍ sítě:

Instagram

BIO:

začal jsem soutěžit v Bikini Fitness na první výstavě v Norsku na podzim roku 2012. Od té doby jsem byl závislý na tomto sportu a životním stylu. Z top sportovce v trati & pole, kde sprintu byla moje kategorie, nemohl jsem přestat soutěžit dokonce tho mám chronickou zranění, co skončil můj kariérní jako sprinter. Jako Bikini konkurent mohu stále pokračovat ve své pasion pro soutěžení, lovecké cíle a jejich dosažení. Je to nikdy nekončící příběh o tom, čeho můžete dosáhnout v různých sportech, pokud za to hoříte. Ale nejdůležitější je, že tě baví při cestě 🙂

Tituly:

• 1. Bikiny fitness Arnold Classic Europe 2016
  • 1. Bikiny fitness Olympia amateur UK 2015
  • 2. Bikini fitness mistrovství evropy 2016

Cvičení:

cvičení 5-6 x týdně, kde většina z mé zaměření je na glutes. Dělám celou horní část těla v jednom tréninku 2x týdně pouze s nízkou hmotností. Nikdy netrénuji nohy s váhami, s výjimkou případů, kdy jsem kardio ve svahu nebo schodišti. Místo toho cvičím na glutes, tónování a těžké váhy pouze na třech hýžďových svalech.

Cardio: při přípravě na show dělám asi 40min každý den nebo 20min HIT cardio. Kromě toho se snažím zůstat aktivní a udržet svůj stav s 20min.